Współpraca handlowa

Sklep internetowy Aromat, stanowi ofertę skierowaną do Klientów detalicznych, jednak nasza Firma współpracuje także z Klientami hurtowymi. Na kolejnych podstronach, znajdują się szczegóły dotyczące współpracy, dane kontaktowe naszej Firmy, formularze zamówień oraz informacje dot. stojaków ekspozycyjnych, jakie udostępniamy naszym Klientom. Cenniki produktów dostępne są po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Ceny produktów są uzależnione od ilości zamówionego towaru. Ilości minimalne podane są na formularzach zamówień.
 
W ofercie hurtowej, dostępne są wszystkie produkty widoczne na stronie Aromat.
 
Jako producent i jeden z czołowych importerów artykułów do aromatyzacji, zaopatrujemy różnych odbiorców: giełdy kwiatowe, centra ogrodnicze, punkty pamiątkowo-upominkowe, mydlarnie, drogerie, galerie, kwiaciarnie, itd. Przed rozpoczęciem współpracy z każdym z naszych potencjalnych odbiorców zawsze uzgadniamy jej warunki (formę sprzedaży).
 
Przykładamy ogromną wagę do kwestii jakości. Oferujemy jedynie wysokiej klasy koncentraty i starannie wyselekcjonowane półprodukty od zaufanych dostawców z Indii. Nasze produkty zdecydowanie różnią się zarówno opakowaniem, jak i samą jakością od dostępnej powszechnie masowej oferty produktów wschodnich. Powtarzalność naszych dostaw i rozszerzająca się oferta firmy, buduje wiarygodność i zaufanie u Klientów.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o jasną deklarację, jakiego typu działalność chcielibyście prowadzić w odniesieniu do naszych produktów. Prześlemy wówczas odpowiednie wyliczenie wartości pierwszego zamówienia oraz określimy zatowarowanie poszczególnych wariantów stojaków ekspozycyjnych. W razie bardziej szczegółowych zapytań lub ewentualnych wątpliwości, pozostajemy do dyspozycji i prosimy o kontakt z nami.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, sklep Aromat używa plików cookies. Klikając Akceptuję lub korzystając ze strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa komputerze. Zmiany ustawień można dokonać w każdej chwili. Dowiedz się więcej