Saszetka zapachowa WANILIA

Email
Słodki zapach waniliowy, przywołuje miłe wspomnienia z przeszłości, tworząc przytulny, radosny nastrój. Ponieważ kojarzy się z familijną, beztroską atmosferą domu rodzinnego, zapewnia subtelne poczucie bezpieczeństwa. Saszetkę z tej linii, wybierają wielbiciele kuchennych zapachów. Jeśli włożysz ją do szuflady z zimowymi dodatkami, za każdym razem kiedy sięgniesz po szal czy rękawiczki, otoczy Cię przytulny, słodki zapach domowych świąt.

Przeznaczenie saszetek: do szuflad, szaf, garderoby, walizek, schowków, także do samochodów i pomieszczeń.

Wymiary saszetki: 9x14 cm
saszetka, saszetka zapachowa, pachnący kram, waniliaSaszetka zapachowa Wanilia
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
1,99 zł
Szczegóły produktu
Linia saszetek zapachowych, to jedno z naszych najnowszych dzieł. Wiemy, że lubicie różne zapachy, że Wasz gust zmienia się w zależności od pory roku, czy nawet Waszego nastroju. Dlatego stworzyliśmy dla Was kolekcją aż 50 zapachów, dzięki czemu każdy z Was znajdzie swój ulubiony. Saszetki są obficie nasączone pachnącą esencją, którą uwalniają stopniowo, tak że aromat jest zawsze intensywny, nie męczący i trwa naprawdę długo. Większość zapachów, stanowi wraz z olejkami i kadzidłami aromatyczne trio, dzięki któremu możesz cieszyć się ulubionym zapachem gdziekolwiek jesteś!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, sklep Aromat używa plików cookies. Klikając Akceptuję lub korzystając ze strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa komputerze. Zmiany ustawień można dokonać w każdej chwili. Dowiedz się więcej