Saszetka zapachowa ROZMARYN

Email
Rozmarynowe saszetki zapachowe, dają trwałe ukojenie dla naszego umysłu. Charakteryzują się ziołowym, mocnym aromatem, warto je więc umieścić w kuchni, która zyska ciepły, aromatyczny klimat,zbliżony do tego, który panuje we włoskich restauracjach. Ponieważ zapach rozmarynu skutecznie odstrasza owady, nadaje się również do szafy, gdzie przechowujemy swetry i zimową garderobę.

Przeznaczenie saszetek: do szuflad, szaf, garderoby, walizek, schowków, także do samochodów i pomieszczeń.

Wymiary saszetki: 9x14 cm
saszetka, saszetka zapachowa, pachnący kram, rozmaryn, saszetka rozmarynSaszetka zapachowa Rozmaryn
Ocena 5/5
Cena
1,99 zł
Szczegóły produktu
Linia saszetek zapachowych, to jedno z naszych najnowszych dzieł. Wiemy, że lubicie różne zapachy, że Wasz gust zmienia się w zależności od pory roku, czy nawet Waszego nastroju. Dlatego stworzyliśmy dla Was kolekcją aż 50 zapachów, dzięki czemu każdy z Was znajdzie swój ulubiony. Saszetki są obficie nasączone pachnącą esencją, którą uwalniają stopniowo, tak że aromat jest zawsze intensywny, nie męczący i trwa naprawdę długo. Większość zapachów, stanowi wraz z olejkami i kadzidłami aromatyczne trio, dzięki któremu możesz cieszyć się ulubionym zapachem gdziekolwiek jesteś!

Recenzje

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, sklep Aromat używa plików cookies. Klikając Akceptuję lub korzystając ze strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa komputerze. Zmiany ustawień można dokonać w każdej chwili. Dowiedz się więcej