Olejek ROZMARYNOWY NATURALNY eteryczny

Email
Rozmarynowy olejek eteryczny jest niezwykle pomocny w leczeniu schorzeń i dolegliwości związanych z układem nerwowym. Aktywizuje, poprawa pamięć i koncentrację, usuwa ospałość i apatię, stymuluje także pracę serca. Jest przydatny jako środek wspomagający leczenie bólów menstruacyjnych i reumatycznych. Przyczynia się także do zmniejszenia cellulitu i zwiększenia sprężystości skóry.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek eteryczny, olejek eteryczny rozmaryn, rozmaryn, pachnący kramOlejek eteryczny Rozmaryn
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,80 zł
Szczegóły produktu

Olejki eteryczne to naturalne wyciągi z roślin. Odznaczają się silnym zapachem, wodno-oleistą konsystencją i posiadają wiele właściwości terapeutycznych. Mogą być stosowane do aromaterapii, inhalacji, kąpieli, sauny, oraz bezpośrednio na skórę: do masażu lub wcierań. Ponieważ olejki eteryczne stanowią silnie skoncentrowane preparaty, przed bezpośrednim nałożeniem na ciało należy je rozcieńczyć wodą lub innym naturalnym olejem np. migdałowym lub kokosowym. Wzmacniają organizm, oczyszczają, relaksują, działają wspomagająco w leczeniu niektórych chorób. Stanowią naturalny, łagodny środek łagodzący codzienne dolegliwości.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, sklep Aromat używa plików cookies. Klikając Akceptuję lub korzystając ze strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa komputerze. Zmiany ustawień można dokonać w każdej chwili. Dowiedz się więcej