Olejek z MIĘTY PIEPRZOWEJ NATURALNY eteryczny

Email
Olejek eteryczny z mięty pieprzowej posiada cały szereg rozmaitych zastosowań. Po pierwsze, świetnie radzi sobie z problemami układu trawiennego, takimi jak zaparcia, bóle brzucha czy wzdęcia. Wspomaga koncentrację, niweluje zmęczenie i ułatwia zapamiętywanie. Wspomaga walkę z przeziębieniem, pomaga osobom borykającym się z chorobą lokomocyjną, zbija gorączkę, pomaga w walce z nudnościami.


Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek eteryczny, olejek eteryczny mięta pieprzowa, pachnący kramOlejek eteryczny Mięta pieprzowa
Ocena 5/5
Cena
9,22 zł
Szczegóły produktu

Olejki eteryczne to naturalne wyciągi z roślin. Odznaczają się silnym zapachem, wodno-oleistą konsystencją i posiadają wiele właściwości terapeutycznych. Mogą być stosowane do aromaterapii, inhalacji, kąpieli, sauny, oraz bezpośrednio na skórę: do masażu lub wcierań. Ponieważ olejki eteryczne stanowią silnie skoncentrowane preparaty, przed bezpośrednim nałożeniem na ciało należy je rozcieńczyć wodą lub innym naturalnym olejem np. migdałowym lub kokosowym. Wzmacniają organizm, oczyszczają, relaksują, działają wspomagająco w leczeniu niektórych chorób. Stanowią naturalny, łagodny środek łagodzący codzienne dolegliwości.

Recenzje

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, sklep Aromat używa plików cookies. Klikając Akceptuję lub korzystając ze strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa komputerze. Zmiany ustawień można dokonać w każdej chwili. Dowiedz się więcej