Olejek LAWENDOWY NATURALNY eteryczny

Email
Olejek eteryczny z lawendy, jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych. Wykazuje szerokie zastosowanie: koi zmysły, relaksuje, ułatwia zasypianie. Idealnie nadaje się do wieczornej sesji aromaterapeutycznej z użyciem dyfuzora lub kominka. Olejek mogą stosować osoby z cerą trądzikową - działa antybakteryjnie i tonizująco. Olejek lawendowy działa też znakomicie na oparzenia, także słoneczne!

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek eteryczny, olejek eteryczny lawenda, lawenda, olejek eteryczny lawendowy, pachnący kramOlejek eteryczny Lawenda
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
6,30 zł
Szczegóły produktu

Olek cytrynowy naturalny eteryczny to naturalny wyciąg z roślin. Odznaczają się silnym zapachem, wodno-oleistą konsystencją i posiada wiele właściwości terapeutycznych. Olejek cytrynowy naturalny eteryczny wykorzystuje się w aromaterapii, przy inhalacjach, do kąpieli, sauny, oraz po rozcieńczeniu bezpośrednio na skórę: do masażu lub wcierań. Ponieważ olejek cytrynowy naturalny eteryczny stanowi silnie skoncentrowany preparat, przed bezpośrednim nałożeniem na ciało należy go rozcieńczyć wodą lub innym naturalnym olejem np. migdałowym lub kokosowym. Olejek cytrynowy naturalny eteryczny działa wspomagająco w leczeniu niektórych chorób. Stanowią naturalny, łagodny środek łagodzący codzienne dolegliwości.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, sklep Aromat używa plików cookies. Klikając Akceptuję lub korzystając ze strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa komputerze. Zmiany ustawień można dokonać w każdej chwili. Dowiedz się więcej