Olejek EUKALIPTUSOWY NATURALNY eteryczny

Email
Eukaliptusowy olejek eteryczny charakteryzuje się chłodnym,wyjątkowo orzeźwiającym aromatem. Udrożnia drogi oddechowe, jest pomocny w okresach jesiennych przeziębień i katarów. Działa też przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Z tego względu, można go stosować bezpośrednio na skórę (rozcieńczonego wodą lub innym olejem naturalnym), w celu złagodzenia objawów trądziku czy tzw. "zimna". Olejek eukaliptusowy działa odstraszająco na owady i już niewielka ilość rozpylona w pomieszczeniu, chroni osoby w nim przebywające przed uciążliwym bzyczeniem komarów!

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek eteryczny, olejek eteryczny eukaliptus, eukaliptusOlejek eteryczny Eukaliptus
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
6,40 zł
Szczegóły produktu

Olejki eteryczne to naturalne wyciągi z roślin. Odznaczają się silnym zapachem, wodno-oleistą konsystencją i posiadają wiele właściwości terapeutycznych. Mogą być stosowane do aromaterapii, inhalacji, kąpieli, sauny, oraz bezpośrednio na skórę: do masażu lub wcierań. Ponieważ olejki eteryczne stanowią silnie skoncentrowane preparaty, przed bezpośrednim nałożeniem na ciało należy je rozcieńczyć wodą lub innym naturalnym olejem np. migdałowym lub kokosowym. Wzmacniają organizm, oczyszczają, relaksują, działają wspomagająco w leczeniu niektórych chorób. Stanowią naturalny, łagodny środek łagodzący codzienne dolegliwości.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, sklep Aromat używa plików cookies. Klikając Akceptuję lub korzystając ze strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa komputerze. Zmiany ustawień można dokonać w każdej chwili. Dowiedz się więcej