O firmie

Dane Firmy:

 

PACHNĄCY KRAM

ul. Słubicka 7/6 53-615 Wrocław

NIP: 8942311537

REGON: 932775656

Wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej przez Urząd Miasta Wrocław.

 

Sklep internetowy Aromat jest nowym miejscem w sieci, ale nasza Firma funkcjonuje na rynku aromatyzacji wnętrz od przeszło 10 lat. Jesteśmy wiodącym producentem olejków zapachowych i jednym z głównych importerów kadzideł indyjskich. W trakcie wielu lat obecności na rynku, wypracowaliśmy sobie wysokie standardy i higienę pracy. Liczne podróże do Indii zaowocowały współpracą z najlepszymi dostawcami wonności wprost ze źródła.

 

Swoim Klientom hurtowym, oferujemy wsparcie sprzedażowe i zaplecze merytoryczne. Chętnie odpowiadamy na pytania i doradzamy, jak zareklamować konkretny produkt. Udostępniamy także specjalne stojaki dla naszych produktów, które pozwolą lepiej je wyeksponować i ułatwią sprzedaż. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce Stojaki ekspozycyjne (klik).

 

 

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, sklep Aromat używa plików cookies. Klikając Akceptuję lub korzystając ze strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa komputerze. Zmiany ustawień można dokonać w każdej chwili. Dowiedz się więcej